ברוכים הבאים לקטגוריית משרדים להשכרה בחולון. אזור התעשייה חולון משנה את פניו. מתחדש בשני מגדלי משרדים חדישים ורבי קומות. מגדלי חולון עזריאלי ומגדל הכשרה. מפוארים ברמה הכי גבוהה שיש. הנגישות לאזור קלה וחלקה איילון וזהו אתם שם. בימים אלה, בתקופת האכלוס, המחירים עדיין מחירי היכרות ידידותיים.


המשרדים שאנו מוצעים ממוקמים במרכז עזריאלי החדש ומגדל גב-ים.

משרדים להשכרה בחולון 750 מ”ר ומעלה

בא.ת.חולון, משרדים להשכרה מפוארים במיקום מרכזי

מספר נכס: 4412

אזור: א.ת. חולון

מחיר למ”ר: 50 ₪

דמי ניהול: 18 ₪

שטח: 600 מ”ר

קומה: 13

תיאור הנכס: בא.ת.חולון, משרדים להשכרה מפוארים במיקום מרכזי ונגישותי לכבישים המרכזיים כולל חניות.

התקשרו עכשיו: 03-6768976

המשך קריאה

משרדים להשכרה במגדל חדש בא.ת חולון

מספר נכס: 3591

אזור: א.ת.חולון

מחיר למ”ר: 60 ₪

דמי ניהול: 20 ₪

שטח: 170-1250 מ”ר

קומה: 10

תיאור הנכס: 170-1250 מ"ר משרדים להשכרה במגדל חדש בא.ת חולון, המשרדים נמצאים בקומה גבוהה, כמו כן, המשרדים כוללים: 10 חדרים, אופן ספייס, [...]

התקשרו עכשיו: 03-6768976

המשך קריאה

בעמוד זה תמצאו מבחר גדול ומגוון של משרדים להשכרה, למטרות שונות. המידע באתר מתעדכן מדי ביום ומציג את הפרטים הרלוונטיים ביותר.

 

ריכזנו עבורכם את הנכסים האטרקטיביים ביותר להשכרה, כך שגם אתם תוכלו למצוא את המשרד המתאים לכם ביותר בעיר שמציעה עושר תרבותי, חינוכי ועסקי.

 

מדוע כדאי לשכור משרד בחולון?

 

אם אתם בעלי עסקים שמחפשים משרדים להשכרה באזור המרכז, אתם וודאי לא מתקשים למצוא משרדים רבים להשכרה, אך לא כל משרד עונה על הצרכים שלכם: מיקום מרכזי ונגיש, מחיר אטרקטיבי ותנאי שכירות הוגנים, משרד חדיש ומאובזר.

 

אזור גוש דן מציע שלל משרדים ברמות יוקרה שונות המשתנות בהתאם לשכר הדירה ואתם צריכים לקבל החלטה היכן אתם חוסכים: במיקום, ברמת התחזוקה של המשרד או במחיר.

 

מסיבה זו כדאי לכם לחשוב על חולון כאפשרות מצוינת מכל הבחינות: קרובה לתל אביב, בעלת תשתית מפותחת של כבישים מהירים ההופכים אותה לנגישה לכל מקום, מחירי שכירות נמוכים מתל אביב ועירייה המפתחת ומשקיעה בתחום התעשייה והמסחר. הסיבות הנכונות לחפש משרד להשכרה בחולון.

 

פיתוח אזור התעשייה בחולון

 

העיר חולון עוברת תנופת פיתוח כבר כמה שנים, ובמקביל לשגשוג התרבותי והחינוכי שלה, בתחומי המסחר והתעשייה קיימת צמיחה חיובית הנובעת בין היתר מהפיתוח האינטנסיבי של אזור התעשייה שלה.

 

עיריית חולון שמה לה למטרה למנף את חולון כעיר מתקדמת מבחינת מסחר ותעשייה והיא מוציאה לפועל פרויקטים גדולים של הקמת תשתיות מתאימות ברחבי העיר, הן מבחינת כבישים ותחבורה, אישורי בנייה להקמת מבני תעשייה ומשרדים ועוד.

 

תכנית זאת של עיריית חולון מוכיחה את עצמה ככל שיותר ויותר חברות מהמובילות בארץ מחליטות לפתוח סניפים ומשרדים בחולון.

 

אלטרנטיבה עסקית משתלמת - משרדים להשכרה בחולון

 

כאשר כל הסימנים מצביעים על הצלחה – זה הזמן לעשות שינוי ולבחור בחולון כבסיס לעסק.

 

ישנם הרבה משרדים להשכרה בחולון, בגדלים שונים ולמטרות משתנות. העיר הופכת להיות מוקד תעשייתי חשוב במשק הישראלי המשפיע על כל תחומי המסחר.

 

עם יתרונות ברורים של מיקום ומחירי שכירות נוחים, הבחירה בחולון היא אכן אלטרנטיבה עסקית משתלמת.
צור קשר

ליצירת קשר לחץ כאן!

צור קשר