משרדים להשכרה במבנה תעשייה

ברוכים הבאים לטור נדל"ן מבני תעשייה להשכרה. מגדרה עד חדרה מבני תעשייה להשכרה בערים הגדולות, הפחות גדולות, במושבים, בקיבוצים מכל הסוגים והמינים, בנויים מבטון, מאיזכורית, גבוהים, גבוהים פחות, גם עם חצרות, אפשרויות של פריקה וטעינה ממשאיות וממכולות מכל הגדלים.


למעבר למבני תעשייה להשכרה בראשון לציון

מבני תעשייה להשכרה בשפלה

מבנה להשכרה בא.ת כנות

מספר נכס: 2469

אזור: א.ת. כנות

מחיר למ”ר: 30 ₪

דמי ניהול:

שטח: 2500 מ”ר

קומה: קרקע

תיאור הנכס: מבנה להשכרה בא.ת כנות (בין גדרה לקרית מלאכי) 1000/2500 מ"ר, מבנה עצמאי על 4.7 דונם, מגרש נדיר ומבוקש במחיר אטרקטיבי. [...]

התקשרו עכשיו: 03-6768976

המשך קריאה

מתחם לתעשייה ואחסנה להשכרה בשפלה קרוב לכביש 431

מספר נכס: 2377

אזור: קרוב לכביש 431

מחיר למ”ר: 27 ₪

דמי ניהול:

שטח: 2000 מ”ר

קומה: קרקע

תיאור הנכס: מתחם לתעשייה ואחסנה גדול להשכרה בשפלה כיום פנויים שלושה מבנים שניים מהם של 500 מ"ר ואחד מהם של 2000 מ"ר [...]

התקשרו עכשיו: 03-6768976

המשך קריאה

משרד למכירה במודיעין, 3500 מ”ר

מספר נכס: 2661

אזור: מודיעין

מחיר: 26250000 ₪

דמי ניהול:

שטח: 3500 מ”ר

קומה: קרקע

תיאור הנכס: למכירה באזור תעשייה מודיעין, משרד חדש! גודל 3500 מ"ר וגובה 10 מ' + מספר משרדים. לפרטים נוספים צרו קשר עמנו [...]

התקשרו עכשיו: 03-6768976

המשך קריאה

להשכרה באיזור התעשייה כנות

מספר נכס: 2468

אזור: א.ת. כנות

מחיר למ”ר: 30 ₪

דמי ניהול:

שטח: 1000 מ”ר

קומה: קרקע

תיאור הנכס: להשכרה בא.ת. כנות 1000/2500 מ"ר, עצמאי. על 4.7 דונם מגרש. להתרשמות אתם מוזמנים לחייג אלינו.

התקשרו עכשיו: 03-6768976

המשך קריאה

מבנה להשכרה באיזור התעשייה יבנה

מספר נכס: 2471

אזור: א.ת.יבנה

מחיר: 35000 ₪

דמי ניהול:

שטח: 3700 מ"ר מ”ר

קומה: קרקע

תיאור הנכס: מבנה להשכרה באיזור התעשייה יבנה 3,700 מ"ר מבנה עצמאי על מגרש של 7 דונם. להתרשמות חייגו אלינו עוד היום!!

התקשרו עכשיו: 03-6768976

המשך קריאה

לא מעט חברות זקוקות להשכרה של מבני תעשייה למטרות שונות. ישנם מספר סוגים של מבני תעשייה שכל אחד מהם מותאם לסוג התעשייה בה החברה עוסקת. בין אותן חברות ישנן רשתות שיווק שונות, חברות לוגיסטיקה, תעשייה ועוד. מבני תעשייה להשכרה לרוב נמצאים בפארק תעשייה גדול שבו אבטחה ושמירה מסביב לשעון וזאת על מנת להבטיח כי כל הציוד של החברה בטוח.

פארק תעשייתי

ברחבי מדינת ישראל ניתן למצוא פארקים תעשייתיים אשר לרוב ממוקמים מחוץ לערים בסביבה ירוקה הנגישה לכל אדם. בתוך הפארקים הללו, פועלים לרוב צירי תחבורה מרכזיים, מה שהופך את השכרת המבנים שבהם לכדאית ומשתלמת. בכל פארק תעשייתי, ישנם מבני תעשייה להשכרה המשמשים כמחסנים, בתי מלאכה ועוד. חברות רבות מתחומים שונים בוחרות לשכור מבנה תעשייתי למטרת אחסון, פעילות שוטפת ומסחר. פארק תעשייתי לרוב גם כולל בתוכו שטח המיועד לבילוי ושם יכולים כל עובדי האזור לבלות וליהנות מישיבה בבתי קפה ומסעדות.

מה חשוב לבדוק?

כאשר מעונינים לרכוש מבני תעשייה להשכרה ישוב לוודא כי המבנה ממוקם באזור תעשייה מורשה וכי הוא תקין מבחינת החוק. מבנים אלה חייבים לעמוד בתקנים ברורים על מנת למנוע תקלות וסכנות כמו שריפה או התמוטטות המבנה. לשם כך, מומלץ לשכור מבנה תעשייתי מחברה שלה מוניטין של שנים וניסיון בתחום שתנהל מערכת יחסים עסקים שקופה ותקינה עם הלקוח. בנוסף, חשוב מאוד שהמבנה התעשייתי יהיה ממוקם במיקום שנגיש לכל מי שמעוניין להגיע אליו ואף כי יש בו מקומות חנייה, כך שיהיה נוח עבור לקוחות המעונינים להגיע למקום.

איך מוצאים?

לא פשוט למצוא מבני תעשייה להשכרה שכן דרוש לא מעט זמן למטרת החיפוש , ידע ובקיאות בכל התנאים להשכרה והעלויות הצפויות. אנשים המשכירים מבני תעשייה להשכרה מספקים ללקוחות, מבנה אשר מותאם לצרכים של אותה חברה בין אם מדובר במבנה שבו מאחסנים מערוכת אוורור, מערכות קירור וחימום ועוד. בהתאם לצורך, המיקום, גדול המבנה ופרמטרים נוספים, תקבע העלות. חשוב מאוד לבדוק מספר מבנים להשכרה וזאת על מנת לקבל הצעת מחיר שתתאים לצרכים שלכם.

חוזה השכרה

לאחר שהצלחתם למצוא מבנה אותו אתם מעונינים, עליכם לנהל לעיתים משא ומתן מול אותה חברה המציעה את המבנה להשכרה. פעמים רבות, לא תוכלו להתמקח על המחיר אך בהחלט שווה לנסות אם תוכלו להוריד מהעלויות. לאחר שהגעתם להסכמה עם חברת ההשכרה, חשוב מאוד לחתום על חוזה השכרה שיפרט את משך התקופה של השכירות, עלות השכירות, הביטוח של המקום, האם קיימת אופציה להארכת השכירות ועוד. חתימה על חוזה תאפשר לכם להיות רגועים בנוגע לתנאי העסקה וכך תוכלו ליהנות מהשכרה של מבנה תעשייתי שישמש אתכם לכל צורכי החברה.

Google

צור קשר

ליצירת קשר לחץ כאן!

 צור קשר