משרדים להשכרה במבנה תעשייה

ברוכים הבאים לטור נדל"ן מבני תעשייה להשכרה. מגדרה עד חדרה מבני תעשייה להשכרה בערים הגדולות, הפחות גדולות, במושבים, בקיבוצים מכל הסוגים והמינים, בנויים מבטון, מאיזכורית, גבוהים, גבוהים פחות, גם עם חצרות, אפשרויות של פריקה וטעינה ממשאיות וממכולות מכל הגדלים.


למעבר למבני תעשייה להשכרה בראשון לציון

מבני תעשייה להשכרה בדרום

אולם גדול, תקרה גבוהה, יכול לשמש כמחסן או מבנה תעשייה,

מספר נכס: 4593

אזור: א.ת. קרית גת

מחיר למ”ר: 28 ₪

דמי ניהול: כלולים במחיר

שטח: 3500 מ”ר

קומה: קרקע

תיאור הנכס: אולם גדול, תקרה גבוהה, יכול לשמש כמחסן או מבנה תעשייה, משמש כיום לייצור ואחסנת רהיטים, 11 מ' גובה תקרה + [...]

התקשרו עכשיו: 03-6768976

המשך קריאה

מחסן/ מבנה תעשיה להשכרה בא.ת. כנות

מספר נכס: 4410

אזור: א.ת. כנות

מחיר למ”ר: 27 ₪

דמי ניהול: כלולים במחיר

שטח: 1700 מ”ר

קומה: קרקע

תיאור הנכס: מחסן/ מבנה תעשיה להשכרה בא.ת. כנות, 1,700 מ"ר, 7 מ' גובה, חצר תפעולית, כניסה מידית.

התקשרו עכשיו: 03-6768976

המשך קריאה

מבנה תעשייה להשכרה בקרית גת, גבוה+חצר

מספר נכס: 4409

אזור: א.ת. קרית גת

מחיר למ”ר: 27 ₪

דמי ניהול:

שטח: 4000 מ”ר

קומה: קרקע

תיאור הנכס: מבנה תעשייה להשכרה בקרית גת, ק.ק. גובה 11 מ"ר + חצר 2.5 דונם + ספרינקלרים + חשמל גבוה. לכניסה מידית.

התקשרו עכשיו: 03-6768976

המשך קריאה

להשכרה בא.ת. כנות, מבנה תעשייה/מחסן גבוה

מספר נכס: 2501

אזור: א.ת. כנות

מחיר למ”ר: 30 ₪

דמי ניהול: כלולים במחיר

שטח: 2500 מ”ר

קומה: קרקע

תיאור הנכס: להשכרה בא.ת. כנות מבנה שגודלו 2500 מ"ר המשמש לתעשייה/מחסן, עצמאי, 7 מ' גובה, 30 ש"ח למ"ר. לפרטים התקשרו. עוד היום!

התקשרו עכשיו: 03-6768976

המשך קריאה

לא מעט חברות זקוקות להשכרה של מבני תעשייה למטרות שונות. ישנם מספר סוגים של מבני תעשייה שכל אחד מהם מותאם לסוג התעשייה בה החברה עוסקת. בין אותן חברות ישנן רשתות שיווק שונות, חברות לוגיסטיקה, תעשייה ועוד. מבני תעשייה להשכרה לרוב נמצאים בפארק תעשייה גדול שבו אבטחה ושמירה מסביב לשעון וזאת על מנת להבטיח כי כל הציוד של החברה בטוח.

פארק תעשייתי

ברחבי מדינת ישראל ניתן למצוא פארקים תעשייתיים אשר לרוב ממוקמים מחוץ לערים בסביבה ירוקה הנגישה לכל אדם. בתוך הפארקים הללו, פועלים לרוב צירי תחבורה מרכזיים, מה שהופך את השכרת המבנים שבהם לכדאית ומשתלמת. בכל פארק תעשייתי, ישנם מבני תעשייה להשכרה המשמשים כמחסנים, בתי מלאכה ועוד. חברות רבות מתחומים שונים בוחרות לשכור מבנה תעשייתי למטרת אחסון, פעילות שוטפת ומסחר. פארק תעשייתי לרוב גם כולל בתוכו שטח המיועד לבילוי ושם יכולים כל עובדי האזור לבלות וליהנות מישיבה בבתי קפה ומסעדות.

מה חשוב לבדוק?

כאשר מעונינים לרכוש מבני תעשייה להשכרה ישוב לוודא כי המבנה ממוקם באזור תעשייה מורשה וכי הוא תקין מבחינת החוק. מבנים אלה חייבים לעמוד בתקנים ברורים על מנת למנוע תקלות וסכנות כמו שריפה או התמוטטות המבנה. לשם כך, מומלץ לשכור מבנה תעשייתי מחברה שלה מוניטין של שנים וניסיון בתחום שתנהל מערכת יחסים עסקים שקופה ותקינה עם הלקוח. בנוסף, חשוב מאוד שהמבנה התעשייתי יהיה ממוקם במיקום שנגיש לכל מי שמעוניין להגיע אליו ואף כי יש בו מקומות חנייה, כך שיהיה נוח עבור לקוחות המעונינים להגיע למקום.

איך מוצאים?

לא פשוט למצוא מבני תעשייה להשכרה שכן דרוש לא מעט זמן למטרת החיפוש , ידע ובקיאות בכל התנאים להשכרה והעלויות הצפויות. אנשים המשכירים מבני תעשייה להשכרה מספקים ללקוחות, מבנה אשר מותאם לצרכים של אותה חברה בין אם מדובר במבנה שבו מאחסנים מערוכת אוורור, מערכות קירור וחימום ועוד. בהתאם לצורך, המיקום, גדול המבנה ופרמטרים נוספים, תקבע העלות. חשוב מאוד לבדוק מספר מבנים להשכרה וזאת על מנת לקבל הצעת מחיר שתתאים לצרכים שלכם.

חוזה השכרה

לאחר שהצלחתם למצוא מבנה אותו אתם מעונינים, עליכם לנהל לעיתים משא ומתן מול אותה חברה המציעה את המבנה להשכרה. פעמים רבות, לא תוכלו להתמקח על המחיר אך בהחלט שווה לנסות אם תוכלו להוריד מהעלויות. לאחר שהגעתם להסכמה עם חברת ההשכרה, חשוב מאוד לחתום על חוזה השכרה שיפרט את משך התקופה של השכירות, עלות השכירות, הביטוח של המקום, האם קיימת אופציה להארכת השכירות ועוד. חתימה על חוזה תאפשר לכם להיות רגועים בנוגע לתנאי העסקה וכך תוכלו ליהנות מהשכרה של מבנה תעשייתי שישמש אתכם לכל צורכי החברה.

Google

צור קשר

ליצירת קשר לחץ כאן!

 צור קשר