ברוכים לעמוד מגרשים למכירה באתר

מגרשים למכירה

להשכרה במרכז הארץ, מגרש 8 דונם מגודר בבטון, שער חשמלי

מספר נכס: 4073

אזור: מרכז הארץ

מחיר למ”ר: 7.5 ₪

דמי ניהול: כלולים במחיר

שטח: 8000 מ”ר

קומה: קרקע

תיאור הנכס: להשכרה במרכז הארץ, מגרש תעשייתי, 8 דונם מגודר בבטון עם שער חשמלי עם תשתיות של מים וחשמל.

התקשרו עכשיו: 03-6768976

המשך קריאה

כשחושבים לטווח הארוך....

 

כמעט כל ישראלי שתפגשו מכיר לפחות ישראלי אחד, שרכש שטח אדמה קטן לפני כמה עשורים במחיר "מצחיק" והיום הוא נהנה מעושר ואושר.

 

אם כל ישראלי מכיר לפחות ישראלי אחד, משמעות הדבר שלמעלה מחמישים אחוז מהישראלים רכשו מגרשים זולים שהפכו ברבות השנים למכרה זהב עבור בעליהם.

 

אז נכון שלא כל הישראלים באמת רכשו מגרשים, אבל בדיקה מהירה מראה כי אכן כמעט בכל מקרה בו נרכשו מגרשים בשטחים שהיו מרוחקים או חסרי ערך באותה תקופה, המגרשים הללו הפכו להכנסה כספית לא מבוטלת עבור הרוכשים כמה עשורים לאחר מכן.

 

בתקופה בה מחירי הנדל"ן מאמירים והיכולת לרכוש נדל"ן ממשי כבר בטווח המידי הולכת ומצטמצמת, והופכת שמורה לאנשים אמידים בלבד, כדאי אולי להפנות מבט אל המגרשים האלה, ולהתחיל לחשוב לטווח הארוך יותר.

 

במקום בו היו פעם שדות...

 

בעת הקמתה, ראתה מדינת ישראל לנגד עיניה, שדות ופרדסים, והחקלאי הישראלי תפס מקום של כבוד באתוס הציוני.

 

כתוצאה מתפיסה זו הופנו משאבי קרקע עצומים לטובת פעילות חקלאית, אלא שעם השנים פעילות זו הלכה והצטמצמה, ושטחים הולכים וגדלים של אדמה חקלאית הפכו לאדמות בור שהחקלאים לא עיבדו, בו בזמן שהליך האורבניזציה בישראל גדל במהירות.

 

המדינה שהבינה כי הצורך בהקמת מבני מגורים ופיתוח אורבני עולה על הצורך באדמות חקלאיות, החלה אט אט משחררת שטחים אלה ומפנה את ייעודם, מחקלאות לבניה רוויה או בניה פרטית, כלומר הוציאה מגרשים למכירה.

 

חלקת אלוקים הקטנה שלכם...

 

רכישת מגרש על אדמה חקלאי נחשבת לאחת העסקאות היותר זולות בתחום הנדל"ן, אולם התשואה שהיא מבטיחה לאלה אשר יש להם סבלנות ואורך נשימה, היא עצומה.

 

מגרש למכירה המיועד לבניה פרטית או רוויה, יפיק לבעל המגרש רווחים העולים עשרות מונים על ההשקעה הראשונית.

 

אבל לפני שאתם רצים למצוא את מתווך הקרקעות הראשון שייקרה בדרככם, כדאי שתדעו שלא כל הנוצץ זהב, ורצוי כי תוודאו כי אינכם קונים חתול בשק.

 

ישנן חברות רציניות הדואגות לכל המידע הרלוונטי לרכישה, לרבות תכניות ערים, תאריכי יעד להפשרת הקרקע ועוד.

 

רכישת מגרש למכירה כזה מחברה מסודרת בעלת מוניטין והוכחות מוצקות, עדיפה לאין ערוך על רכישה המבוססת על הבטחות באוויר ופנטזיות.

 

כשהעיר מגיעה לכפר...

 

פיתוח מואץ של תשתיות תחבורה ופיתוח עירוני ותעשייתי בקרבת המגרש, רק העלו את התמורה שתקבלו בעת הפשרת הקרקע, לכן חשוב לבחור את המגרש במיקום הנכון, ולעקוב היטב אחר ההתפתחויות המתרחשות סביבו.

 

מגרשים למכירה איכותיים אפשר למצוא כמעט בכל מקום בארץ, צריך רק לדעת איפה לחפש ועם מי לבצע את הליך הרכישה.

 

חשוב שתניו מוגנים משפטית לכל השנים שיבואו, חשוב שתבדקו את הפיתוח העתידי של אזור המגרש בו אתם מעוניינים והכל על מנת שתוכלו באמת להפיק פירות נאים מההשקעה שלכם.

 

זכרו מגרש עם נוף יפה לכנרת או לים הוא דבר נחמד, אולם אתם לא רוצים לגלות ששילמתם במיטב כספכם על נוף בלבד, ולגלות שכל מה שקיבלתם הוא שטח אדמה שעליו תוכלו במקרה הטוב ביותר, לגדל עגבניות...היי, אבל חקלאות זה חזון לא?
צור קשר

ליצירת קשר לחץ כאן!