ברוכים הבאים לאתר טור נדל"ן. הגעתם לדף של משרדים להשכרה בראשון לציון. תוכלו למצוא בו מידע מפורט על משרדים שונים להשכרה בראשון לציון ובאיזור התעשייה שלה. בלחיצת כפתור על אחד המשרדים, אשר מעניין אתכם, תוכלו לראות סרטון וידאו עם סקירה מקיפה שלי על המשרד ולהבין אם הוא מתאים לכם או לא. היתרון הגדול שלנו טמון בזה שלא תצטרכו לזוז מכיסא המחשב.

משרדים להשכרה בראשון לציון 300-500 מ”ר

בא.ת. חדש ראשל”צ, 7000 מ”ר עצמאי, ב-3 קומות

מספר נכס: 4786

אזור: א.ת. חדש ראשל"צ

מחיר למ”ר: 45 ₪

דמי ניהול: 5 ₪ טיפול בתחזוקת המבנה

שטח: 7000 מ”ר

קומה: קרקע

תיאור הנכס: בא.ת. חדש ראשל"צ, 7000 מ"ר עצמאי, ב-3 קומות, מתחם היי טק, מתאים לכל מטרה, משרדים מעבדות וכו'. 50 ש"ח למ'ר [...]

התקשרו עכשיו: 03-6768976

המשך קריאה

משרדים להשכרה בא.ת.חדש ראשל”צ, משופצים להפליא

מספר נכס: 4133

אזור: א.ת.ח ראשל"צ

מחיר למ”ר: 50 ₪

דמי ניהול: 13 ₪

שטח: 300 מ”ר

קומה: 8

תיאור הנכס: משרדים להשכרה בא.ת.חדש ראשל"צ, משופצים להפליא, 6 חדרים, חדר ישיבות, אופן ספייס, מטבחון ופינת אוכל, עמדות קבלה והמתנה, גישה לנכים, [...]

התקשרו עכשיו: 03-6768976

המשך קריאה

משרדים להשכרה במגדל בולט בא.ת.ח ראשל”צ

מספר נכס: 4129

אזור: א.ת.ח ראשל"צ

מחיר למ”ר: 50 ₪

דמי ניהול: 16 ₪

שטח: 450 מ”ר

קומה: 12

תיאור הנכס: משרדים להשכרה במגדל בולט בא.ת.ח ראשל"צ, ברמה גבוהה ביותר, 13 חדרים, חדר ישיבות, עמדת קבלה, אופן ספייס, מטבחון, פינת אוכל, [...]

התקשרו עכשיו: 03-6768976

המשך קריאה

משרדים להשכרה בראשל”צ

מספר נכס: 2790

אזור: א.ת.ח. ראשל"צ

מחיר למ”ר: 30 ₪

דמי ניהול: כלולים במחיר

שטח: 330 מ”ר

קומה: 1

תיאור הנכס: להשכרה בראשון לציון: משרדים בגודל 330 מ"ר, מושקעים מאוד. המשרדים מתאימים לטלמרקטינג. מחיר המשרד 30 ש"ח למ"ר כולל דמי ניהול. [...]

התקשרו עכשיו: 03-6768976

המשך קריאה

משרדים יפים להשכרה בראשל”צ מערב בסביבה עיסקית

מספר נכס: 2580

אזור: ראשון לציון מערב

מחיר למ”ר: 60 ₪

דמי ניהול: 15 ₪

שטח: 300 מ”ר

קומה: 5

תיאור הנכס: להשכרה במרכז העסקים של ראשון לציון מערב- 300 מ"ר משרד ברמה גבוהה. במשרד יש: 10 חדרים, חדר ישיבות, מטבחון, וקבלה. [...]

התקשרו עכשיו: 03-6768976

המשך קריאה

משרד להשכרה בראשון לציון – אל תפשוט את הרגל רק כדי לקבל אספרסו בלובי

שכירת משרד, לאלו המעוניינים בכך, הפכה בשנים האחרונות לאחת ההוצאות הכבדות ביותר בכל הנוגע לתפעולו השוטף של כל עסק.

בישראל המודרנית, בה חלק לא מבוטל מהפעילות הכלכלית מתקיים מבין כותליהם של מאות אלפי משרדים, יש קושי הולך וגובר למצוא משרד מתאים במחיר שפוי שישמש כבסיס לעסק לאורך זמן.

המציאות מראה כי דרישות הלקוחות והספקים עולה משנה לשנה, ולקדמה הטכנולוגית המשרתת את עולם העסקים הישראלי, יש מחיר לא קטן, בכל הנוגע למיקום המשרד, איכות השירותים שהוא נותן ולעיתים אפילו למראהו החיצוני.

בתל אביב למשל, תפסה תופעת מגדלי המשרדים היוקרתיים את מרכז הסצינה המשרדית, ועסקים רבים יותר שואפים לשכור או אפילו לרכוש משרד באחד המגדלים היוקרתיים, המקנים לעסק יוקרה ומעמד גדולים יותר.

הנוף מהקומה העליונה במגדל הוא אכן מרשים – אבל האם הוא באמת שווה את המחיר?

אולם יחד עם היוקרה מגיע תג מחיר שלא תמיד יכולים בעלי עסקים, בעיקר קטנים ובינוניים, להרשות לעצמם.

מחירי משרדים כאלה עשוי להגיע למאות ואלפי שקלים למ"ר בזמן שהשטח נטו המתקבל עבור אותו מחיר הוא קטן מאד, היות והמחיר המשולם כולל גם את השטחים הציבוריים של המבנה, כמו הלובי, ואזורים נוספים.

עבור חברות כאלה, קיימות כיום אופציות זולות יותר, המאפשרות לעסק לחיות בשלום עם הוצאות המשרד שלו.

כך למשל השכרת משרד בראשון לציון הסמוכה תהיה נמוכה בעשרות אחוזים לעומת משרד זהה בתל אביב, אולם יחד עם זאת סמיכותה של העיר לגוש דן ולעורקי תחבורה ראשיים הופכים אותה לאידאלית.

שכירת משרד קטן עד בינוני הכולל את כל הציוד התפעולי הדרוש, במיקום מרכזי בעיר, תנוע סביב כמה אלפי שקלים בודדים לחודש, תלוי בגודל המשרד, ועסקים קטנים יכולים למצוא בעיר אפשרויות ריאליות לחלוטין להקמת המשרדים שלהם, כאשר הם זמינים ונגישים ללקוחותיהם הן מבחינת חנייה, והן מבחינת התחבורה למשרד.

משרד באזור התעשייה – התדמית אולי אפורה ומשעממת, אבל היא בהחלט שווה בדיקה

שוק המשרדים להשכרה בראשון לציון, עדיין נמצא בחיתוליו, ואינו מאפשר יותר מדי משרדים מפוארים או מגדלי משרדים יוקרתיים כמו בשכנה מצפון, אולם יש בעיר שפע של מבני מגורים שהומרו למבני משרדים, ומאפשרים למצוא משרד בעל תשתיות איכותיות במחירים שפויים לחלוטין.

אזורי השכירות בעיר מתחלקים בין אזורי מרכז העיר, לחמשת אזורי המב"ת עליהם הכריז ראש העיר, ואשר אותם הגדירה העיר כאזורים המיועדים לפיתוח מואץ בתחום.

באזורי המב"ת ניתן לשכור משרדים גדולים מאד במחירים של משרד זעיר במגדל משרדים יוקרתי בתל אביב, ובכך לאפשר לחברה לקיים פעילות כלכלית בסביבה נוחה הרבה יותר.

מעבר למחיר הנוח, יוכלו בעלי העסק למצוא כוח אדם איכותי במחיר שפוי הרבה יותר, ותושבים רבים ישמחו לעבוד בעיר מגוריהם מבלי הצורך לבלות חצי מיום העבודה בפקקים הארוכים בדרך לתל אביב.

יתרון נוסף של משרדים להשכרה באזורי התעשייה של ראשון לציון, נעוץ בעובדה שהם מציעים לשוכרים מגוון אדיר של משרדים להשכרה, יחד עם האפשרות להקים את מפעל הייצור או הפיתוח בסמיכות למשרדי החברה.

צור קשר

ליצירת קשר לחץ כאן!