משרדים להשכרה בקריית מטלון

ברוכים הבאים לטור נדל"ן, משרדים להשכרה בפתח תקווה. העיר סמוכה מאד לתל אביב ובדקות ספורות של נסיעה ניתן להגיע לכל מקום בעיר הגדולה. ועדיין מחירי המשרדים להשכרה זולים לפחות ב-20%. בקרית אריה ובקרית מטלון יש בנייני משרדים לא פחות חדישים וחדשים מבתל אביב. כך שלמי שחשובה לו איכות החיים ועדיין מעוניין לחסוך, פתח תקווה היא הפתרון האידיאלי.

משרדים להשכרה בקריית מטלון פתח תקווה 500-750 מ”ר

משרדים להשכרה עם אופן ספייס בקרית מטלון פתח תקווה

מספר נכס: 4358

אזור: קרית מטלון פתח תקווה

מחיר למ”ר: 50 ₪

דמי ניהול: 10 ₪

שטח: 600 מ"ר מ”ר

קומה: 3

תיאור הנכס: משרדים להשכרה עם אופן ספייס בקרית מטלון פתח תקווה. המשרדים מחולקים באופן הבא: בצד הימני אופן ספייס ענק של כ- [...]

התקשרו עכשיו: 03-6768976

המשך קריאה

מתאימים לטלמרקטינג , שיווק ומכירות

מספר נכס: 4585

אזור: קריתמטלון פ"ת

מחיר למ”ר: 50 ₪

דמי ניהול: 16 ₪ כוללים טיפול בשטחים הציבוריים ובמעליות

שטח: 508 מ”ר

קומה: 2

תיאור הנכס: משרדים להשכרה בקריתמטלון, פ"ת, שטח גדול מאוד, רצפת פרקט, יש עמדות לטלמרקטינג, אופן ספייס, משרדים, חדר ישיבות. מטבחון, לובי ושוער, [...]

התקשרו עכשיו: 03-6768976

המשך קריאה

משרדים להשכרה בקרבת לז’בוטינסקי, בקרית מטלון, פתח תקווה

מספר נכס: 4436

אזור: קרית מטלון, פתח תקווה

מחיר למ”ר: 59 ₪

דמי ניהול: 8 ₪

שטח: 300-2100 מ”ר

קומה: 3

תיאור הנכס: משרדים להשכרה בקרבת לז'בוטינסקי, בקרית מטלון, פתח תקווה. 300-2100 מ"ר בבניין ייצוגי קרוב לז'בוטינסקי, עם גישה נוחה לתחבורה ציבורית, לובי [...]

התקשרו עכשיו: 03-6768976

המשך קריאה

משרדים להשכרה בקרית מטלון - למה לא פתח תקווה בעצם ?

כאשר אנחנו שוקלים לשכור משרד, הדבר הראשון שעולה לנו לראש הוא נושא המיקום. אנחנו שואפים למשרד יפה, גדול, מסודר באופן חכם, בבניין איכותי עם שומר ועציצים פורחים בכניסה, ריח נפלא, מסעדות בכל פינה, תחנת אוטובוס ורכבת מתחת למשרד וחניה צמודה בקומה. זה טוב ונפלא לחלום, אבל כשנרד אל הקרקע נגלה שבכל הקשור להשכרת משרד, התהליך מלווה בפשרות רבות. לא נוכל להשיג את הכל ולמצוא משרד מושלם, שגם יהיה זול מאוד ולכן עלינו להחליט מהם הנושאים החשובים לנו ביותר ולפיהם לחפש משרדים להשכרה. ראשית עלינו להחליט על מיקום. אם חשוב לנו שהמשרד יהיה באיזור בו נתיבי תחבורה פתוחים, המחיר יהיה סביר ועדיין נקבל משרד יוקרתי וגדול, אך עדיין שיהיה ממוקם במרכזה של הארץ, משרדים להשכרה בקרית מטלון הם האופציה האידאלית עבורנו.

כיצד נבחר משרדים להשכרה בקרית מטלון ?

קרית מטלון הינה שכונת מגורים ותיקה ומרכזית בפתח תקווה, אשר עם השנים הוקם בה איזור משרדי הייטק שוקק חיים. האיזור נוח לכל הבאים אליו, שכן הוא מרכזי, אך עם זאת לא נמצא בלב תל אביב וצירי תנועה מרכזיים עוברים בו, כמו צומת גהה, רחוב זבוטינסקי המפורסם ועוד. נוחות ההגעה לקרית מטלון, בכל שעות היממה כמעט, מעלה את ערכם של משרדים להשכרה בקרית מטלון. המשרדים בקרית מטלון הם משרדים בגדלים משתנים ובאיכויות שונות, אך כמעט כולם מתאימים לאכלוס של אנשים ומצויים ברמה גבוהה המיועדת לשרת את חברות ההייטק המחפשות משרד לצורך עבודתן.

בבואנו לבחור משרד להשכרה בקרית מטלון עלינו קודם כל להבין את ההבדל בין נטו לברוטו. הנטו הוא שטח המשרד הסופי ואילו הברוטו מכיל גם את השטחים המשותפים. תשלום השכירות ודמי הניהול יחושבו לפי הברוטו ואילו הארנונה לפי הנטו. זאת הסיבה כי בבואנו לבחור משרד מבין שלל ה- משרדים להשכרה בקרית מטלון המוצעים לנו, חשוב שנשאל קודם כל מהו הברוטו, לפיו נשלם את דמי השכירות והתחזוקה, אך גם מהו הנטו, שהוא יהיה שטח המשרד שבו נשתמש בפועל. בנוסף אם אנחנו עתידים לפתוח משרד הייטק, מומלץ כי נבדוק בעיריה מהן ההקלות הרלוונטיות למשרדים אלו. אולי נגלה כי מגיעות לנו הטבות משמעותיות בתשלום הארנונה למשל.

לסיכום

אם אתם רוצים לשכור משרד בפתח תקווה, חשוב שתכירו את איזורי המשרדים הגדולים שלה. הבחירה שלכם תהיה בין משרדים להשכרה בקרית מטלון, קרית אריה וסגולה. חשוב שתבדקו פערי מחירים, התאמת גודל המשרד לצורכי העסק הפרטי שלכם, קרבה לדרכי תחבורה לבאים מכל הכיוונים וכמובן התאמה של המשרד לאופיו של העסק המדובר. במידה והחלטתם כי אתם מעונינים ב- משרדים להשכרה בקרית מטלון תהנו ממשרדים גדולים, נוחים וזולים משמעותית.

Google
צור קשר

ליצירת קשר לחץ כאן!