משרדים להשכרה בסגולה

ברוכים הבאים לטור נדל"ן, משרדים להשכרה בסגולה. אזור תעשייתי בעיקרו שמאכלס בתוכו גם הרבה משרדים להשכרה שכידוע קשורים בטבורם לתעשייה המשגשגת של אזור סגולה שבפתח תקווה. תחנת הרכבת מהווה מקור משיכה לבעלי העסקים, לעובדים וללקוחות שמגיעים מחוץ לעיר. כל המשרדים מצולמים בווידאו כך שניתן לבחור משרדים להשכרה מעמדת המחשב בלי לקום מהכיסא. חסכון גדול של עצבים, זמן וכמובן כסף.

משרדים להשכרה בסגולה פתח תקווה 150-300 מ”ר

משרדים להשכרה בתוספת מחסן בקרית אריה, פתח תקווה

מספר נכס: 4529

אזור: קרית אריה, פ"ת

מחיר למ”ר: 40 ₪

דמי ניהול: 8 ₪ כוללים טיפול בשטחים הציבוריים ובמעליות

שטח: 220 מ”ר

קומה: 1

תיאור הנכס: משרדים להשכרה על יד הרכבת בקרית אריה פ"ת, 8 עמדות עבודה, 4 חדרים, מטבחון, שירותים, אופן ספייס, מחסן צמוד,וינץ' חיצוני [...]

התקשרו עכשיו: 03-6768976

המשך קריאה

משרדים להשכרה בסגולה – הפנינה של פתח תקווה

אם במשרד במרכז חשקה נפשכם, העיר הטובה ביותר להתחיל לחפש בה תהיה פתח תקווה. פתח תקווה שנהנת מקרבה גדולה לעיר תל אביב, אך עדיין המחירים בה נמוכים משמעותית אליה, היא האופציה הזולה, נוחה ויוקרתית להקמת משרד במדינת ישראל. משרדים להשכרה בסגולה מצויים בטווח רחב של גדלים, איכויות וכמובן מיועדים לסוגים שונים של עסקים. משרד הייטק יחפש משרד שונה מאשר חברת הפקות או מעבדת שירות. בבואנו לבחור את המשרד המתאים לנו ביותר עלינו להבין כיצד מורכב למעשה עולם ה- משרדים להשכרה בסגולה.

משרדים להשכרה בסגולה - למה דווקא שם ?

כאמור בפתח תקווה מתקיימים שלושה מרכזי עסקים משגשגים, בינהם קרית אריה, קרית מטלון וסגולה. אך מבין השלושה האיזור המועדף ביותר על בעלי העסקים, הוא דווקא סגולה ולכן זהו איזור מלא במשרדים ובתעשייה רבה ומגוונת. הסיבה לכך כנראה טמונה בקרבתה של תחנת הרכבת לאיזור, מה שמאפשר לעובדים רבים מכל הארץ להגיע לעבודה ולכן חשיבות משרדים להשכרה בסגולה עולה בהתאם. איזור התעשייה של סגולה מותאם במיוחד לצורכי עסקים, כך למעשה בנוי שטח המשרדים, ההסעדה ואפילו תחנות האוטובוסי הציבוריים. למעשה אם אתה מעוניין לשכור שטח משרד ואתה בוחר בפתח תקווה כמקום מושב העסק שלך, אתה עושה בחירה נכונה וכלכלית. בבחירה שכזו אתה לא רק חוסך מעצמך את העלויות היקרות של השכרת משרדים בתל אביב, אלא אתה גם מרחיק את העסק שלך ממקור ההמולה והפקקים לאורך מרבית שעות היום.

לסיכום - השלבים למציאת משרדים להשכרה בסגולה

אם ברצונך לשכור משרד בסגולה, ראשית עליך להגדיר לעצמך יעדים. מהו גודל המשרד אותו תרצה לשכור? מרבית המשרדים נחלקים לקטנים בינוניים וגדולים. זכור כי לאו דווקא משתלם וכדאי תמיד לקחת משרד גדול מידי או קטן מידי וכי המשרד צריך להתאים לכמות העובדים ולאופי העבודה. משרד שבו יש צורך רק במספר משרדים קטנים, לא יסתפק באותו שטח כמו משרד, שבו יש צורך במחסני ציוד גדולים. לאחר מכן עלינו לבדוק את נושא הנטו והברוטו. זכור כי תשלם שכירות על פי הברוטו, אך למעשה תהנה ממשרד בגדול נטו כלשהו. לעיתים ההפרש בין הנטו לברוטו יהיה קיצוני ויגיע עד לכשלושים אחוזים, לכן חשוב לבדוק זאת בטרם חתימת החוזה. בנוסף חפש מסעדות, חניונים, תחנות רכבת או אוטובוסים באיזור וזאת כדי להקל על באי המשרד שלך, בין אם עובדים או אורחים, את ההגעה. כל אלה יסייעו לך לבחור משרד התואם את מידות העסק שלך ואת צרכי העובדים שלך.

Google
צור קשר

ליצירת קשר לחץ כאן!