מחסנים להשכרה

ברוכים הבאים לטור נדל"ן, מחסנים להשכרה. לפניכם רשימה של מחסנים להשכרה מכל הסוגים והגדלים. מגדרה עד חדרה, בערים, במושבים וגם בקיבוצים. עשויים בדרך כלל מבטון או איזכורית. לרובם יש ספרינקלרים ואמצעי בטיחות הנדרשים ע"י חברות הביטוח. יש גם כאלה עם חצרות בגדלים שונים ואפשרות לפריקה וטעינה מקונטיינרים ומשאיות.

לחברתנו מחסנים רבים להשכרה באזור ראשון לציון. בקישור הבא תוכלו להתרשם מהם

מחסנים להשכרה בדרום

בא.ת.אשדוד,מבנה עצמאי להשכרה, 11 מ’ גובה + חצר

מספר נכס: 4093

אזור: א.ת. אשדוד

מחיר למ”ר: 35 ₪

דמי ניהול: כלולים במחיר

שטח: 1000-3000 מ"ר מ”ר

קומה: קרקע

תיאור הנכס: בא.ת.אשדוד,מבנה עצמאי להשכרה,

התקשרו עכשיו: 03-6768976

המשך קריאה

מבנה לוגיסטי להשכרה בקירבת כביש 6

מספר נכס: 4088

אזור: בקירבת כביש 6

מחיר למ”ר: 40 ₪

דמי ניהול: כלולים במחיר

שטח: 7500 מ”ר

קומה: קרקע

תיאור הנכס: להשכרה ב א.ת מודיעין מבנה עצמאי 8,000 מ"ר + חצר. גובה 14 מ"ר 45 ₪ למ"ר

התקשרו עכשיו: 03-6768976

המשך קריאה

להשכרה בא.ת.כנות, מחסן/מבנה תעשייה גבוה

מספר נכס: 2502

אזור: א.ת. כנות

מחיר למ”ר: 30 ₪

דמי ניהול: כלולים במחיר

שטח: 2500 מ”ר

קומה: קרקע

תיאור הנכס: להשכרה מיידית באזור התעשייה כנות: 2500 מ"ר מחסן/מבנה תעשייה, עצמאי, בגובה של 7 מטרים, 30 ש"ח למ"ר. בהזדמנות! לפרטים צרו [...]

התקשרו עכשיו: 03-6768976

המשך קריאה

אנשים רבים מחפשים חלל שבו יוכלו לאחסן חפצים וסחורה, מקום שישמש כשטח עבודה ואף חלל אותו יהיה ניתן לשכור עבור שירותי לוגיסטיקה שונים. מחסנים להשכרה יכולים להיות הפתרון המושלם עבור כל אותם דרישות. היתרון במחסנים להשכרה הוא כי הם רב שימושיים ולכן יכולים להתאים כמעט לכל אדם וצרכיו, באשר הם.

איפה ניתן למצוא?

כל אדם המעונין לשכור מחסן יכול לעשות זאת, בין אם הוא מתגורר בצפון, במרכז או בדרום. מחסנים להשכרה קיימים באזורים רבים בארץ, מה שהופך אותם לנגישים וכדאיים. מחירי ההשכרה של מחסנים משתנים בהתאם למיקום שלהם, גודל המחסן ומטרת השימוש והם כוללים גם מערכת אבטחה ואזעקה ולעיתים אף שמירה שמגנה על הרכוש המאוחסן בהם. מחסנים להשכרה אם כן ניתן למצוא בקלות וכל שדרוש הוא סבלנות וזמן לחיפוש.ישנם מספר סוגים של מחסנים וביניהם מחסן לאחסון סחורות, מחסן לשירותי לוגיסטיקה, מחסן המשמש כשטח עבודה וכמו כן מחסן למטרת אחסון תכולות דירה.

שטח עבודה

מחסנים אלה אינם משמשים לאחסון אלא לעבודה שמתבצעת באופן שוטף. מחסני להשכרה המשמים כשטח עבודה אינם גבוהים והם לרוב מגיעים בגדלים די קטנים או בינוניים. מחסנים אלה לרוב ישמשו אנשי מקצוע כמו אומנים, מסגרים ונגרים.

אחסון תכולת דירה

מחסנים יחסית קטנים שתקופת ההשכרה שלהם היא לרוב די קצרה. מחסנים להשכרה למטרת אחסון תכולת הדירה מתפרשים לרוב על שטח של אחד וחצי מ"ר ומגיעים לעד שני מ"ר. חוזה השכרה של מחסן מסוג זה אינו כולל פרטים הנוגעים לגודלו של המחסן במ"ר אלא רק מבחינת נפח המחסן שכן גובהו הוא שחיוני למטרה זו. יש אנשים שבתקופת מעבר דירה, זקוקים למקום אחסון עבור רהיטים או חפצים כלשהם והפתרון של מחסנים להשכרה הוא האידיאלי ביותר. מחסנים אלה בדרך כלל מחולקים חלוקה פנימית למספר יחידות, כאשר כל אדם רשאי לשכור כמה יחידות שלהן הוא זקוק.

אחסון סחורה

מחסנים אלה הם לרוב גדולים יותר ומתפרשים של שטח שבין עשרה מ"ר ועד חמש מאות מ"ר. בדרך כלל, חוזה מחסנים להשכרה למטרת אחסון סחורה הוא חוזה לטווח ארוך כאשר מדובר במקום שנוח מאוד לאחסון מבחינת גודל הדלת כניסה למקום המאפשר פריקה והעמסה נוחה של הסחורה, דלת קטנה יותר המשמשת ליציאה וכניסה של האנשים העובדים במקום, וכמובן שטח המיועד לפריקת סחורה של המשאיות. גודל המחסן הוא המרכיב העיקרי בקביעת עלות ההשכרה וככל שגודל המחסן עולה, כך גם עלות ההשכרה בהתאם.

שירותי לוגיסטיקה

מחסנים גדולים במיוחד המשלבים את האחסון והעבודה השוטפת. מחסנים אלה הם אידיאלים לחברות אשר יש צורך במזלג, מנוף גובה או כל מכשור אחר למטרת העברת הסחורה ואחסונה.מחסנים להשכרה המיועדים לשירותי לוגיסטיקה הם רחבים ומאפשרים מעבר קל ובטוח של משאיות, יש בהם רמפות המאפשרות פריקה והעמסה של ציוד ועוד. חוזה ההשכרה של מחסנים אלה הוא לרוב לטווח מאוד ארוך והעלויות הן יחסית גבוהות אך משתלמות.

Google

צור קשר

ליצירת קשר לחץ כאן!